شام در باغ تالار


شام در باغ تالار دانیال

عمارت و باغ تالار مجلل دانیال

توسط علیرضا قزوینی — منتشر شده در دسته‌بندی نشده در ۲۲ دی ۱۳۹۸

شام در باغ تالار
 

همه زوج‌های جوانی که قصد برپایی مراسم ازدواجشان را دارند، به دنبال باغ تالار و یا تالارهایی هستند که به خوبی طراحی شده‌باشند و از امکانات مناسبی برخوردار باشند. طبیعی است که برای یک انتخاب مناسب، پیش از هرچیزی به رنگ و لعاب آن مجموعه دقت شود. اما باید در کنار این زیبایی‌ها به نکات دیگری هم توجه داشت. نکاتی که دست‌کمی از زیبایی اولیه سالن و یا باغ تالار ندارند. به طور کلی زیبایی و زرق‌و‌برق سالن و یا باغ تالار، بیش از هرکسی برای عروس و داماد مهم است و کیفیت غذا برای میهمانان! عروس و داماد دوست دارند تا در مهم‌ترین شب زندگیشان همانند شاه و ملکه ای در فضایی مجلل حضور پیدا کنند و میهمانان دوست دارند تا در یک میهمانی رسمی یک غذای خوشمزه میل کنند. البته که همه این موارد مهم است و باید در زمان انتخاب تالار به آنها دقت شود. اما ما تصمیم داریم تا در این مقاله در مورد شام در باغ تالار دانیال با شما صحبت کنیم.

شام در باغ تالار

تاثیر شام بر مراسم ازدواج

درست است که در ابتدای کار تنها زیبایی سالن و یا باغ تالار نظر میهمانان را به خود جلب می‌کند. اما برای اینکه میهمانان در پایان، با خاطره‌ای خوش مراسم را ترک کنند باید به نکات مهمی توجه داشت. یکی از این نکات، توجه به کیفیت شام است. این نکته را به خاطر داشته باشید که تمام زرق و برق مراسم ازدواج پس از مدتی از خاطر میهمانان و اطرافیان پاک خواهد شد. تنها چیزی که به یاد آنها می‌ماند و امکان دارد تا سال‌ها در موردش صحبت شود، به کیفیت شام مربوط است.

ما به همه عروس و دامادها پیشنهاد می‌کنیم تا در مورد شام عروسی بسیار حساس باشند و برای اینکه بتوانند تمامی میهمانان را از خود راضی کنند، به دنبال غذاهای پرطرفداری باشند که با ذائقه هر رده سنی همخوانی داشته‌باشد. به طور کلی زرشک پلو با مرغ، جوجه‌کباب، چلوکباب، فسنجان و باقالی‌پلو با گوشت از جمله غذاهای پرمخاطبی هستند که در اکثر میهمانی‌ها با استقبال خوب حضار مواجه می‌شوند. اگر به دنبال تنوع بیشتری در منوی شام عروسی هستید، می‌توانید در کنار این غذاها، غذاهای محلی  و یا خوشمزه دیگر را هم اضافه کنید.

با انواع نحوه سرو غذا آشنا شوید

وقتی برای قرارداد بستن نزد مدیریت تالار و یا باغ تالار می‌روید، سوال‌های مختلفی از شما پرسیده می‌شود. یکی از این سوالات به نحوه سرو غذا مربوط است. به طور کلی شما می‌توانید غذا را به صورت سلف‌سرویس و یا دیس‌پرس سرو کنید. این روزها بازار سلف‌سرویس بسیار داغ شده‌است. البته این نکته را به خاطر داشته‌باشید که پذیرایی سلف‌سرویس در مقایسه با دیس‌پرس قیمت بالاتری دارد. زیرا شما باید بیشتر از تعداد میهمانان تدارک غذا ببینید. ضمن اینکه در پذیرایی سلف سرویس از غذاها، پیش غذاها و نوشیدنی‌های بیشتری استفاده می‌شود. البته نکته‌ای که باید در مورد ارائه غذا به صورت سلف‌سرویس در نظر گرفت، به اضافه آمدن غذا مربوط است. عموما در این نحوه پذیرایی که تنوع غذایی بالاست، بخش زیادی از پلوها و غذاها اضافه می‌آید.  در صورتی که این قاعده در مورد  پذیرایی دیس‌پرس وجود ندارد. پس در صورتی که در زمینه بودجه محدودیت دارید و یا رابطه خوبی با تجمل و یا اسراف ندارید، می‌توانید به سراغ پذیرایی دیس‌پرس بروید. در پذیرایی دیس‌پرس عموما دو یا 3 غذا به همراه یک پیش‌غذا برای پذیرایی از میهمانان به کار برده می‌شود.

شام در باغ تالار

شام در باغ تالار دانیال بسیاار متفاوت

اگر در مورد شام مراسم عروسی و جذابیت سالن سرو غذا دچار وسواس و حساسیت هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا حتما سری به باغ تالار دانیال بزنید. این مجموعه ضمن چیدمان میز شام به صورت اصولی و زیبا، غذاهای باکیفیتی را در اختیار میهمانانتان قرار خواهد‌داد.

اگر به دنبال یک شام سلف سرویس رویایی هستید، می‌توانید از امکانات مجموعه دانیال برخوردار شوید. در این باغ تالار سالنی مجزا برای سرو غذا در نظر گرفته شده‌است. سالنی که نیم طبقه از سالن اصلی بالاتر واقع شده‌است. میهمانان می‌توانند در زمان سرو غذا در سالن شام، سالن اصلی را ببینند. فضای داخلی سالن سلف‌سرویس به قدری رمانیک، مجلل و زیباست که حتما تمامی میهمانان در زمان حضورشان در این سالن، راضی و خوشحال خواهند‌بود. در تمام مدت سرو شام، پرسنل مجموعه دانیال در دسترس هستند تا در صورت نیاز میهمانان، خدمات موردنظر را به آنها ارائه دهند.

اگر هنوز تالار و یا باغ تالاری را برای برپایی مراسم ازدواجتان انتخاب نکرده‌اید، حتما سری به باغ تالار دانیال بزنید. مطمئن باشید پس از حضور در این مکان و مشاهده امکانات و خدمات با خیال راحتی این مجموعه را انتخاب می‌کنید. تیم تشریفات دانیال با در برداشتن کارشناسانی زبده، پس از بررسی سلایق و بودجه عروس و دامادها بهترین و کاربردی‌ترین منوی شام را به آنها پیشنهاد خواهندداد.

مطمئن باشید با حضور در باغ تالار دانیال و بهره‌گیری از تجربیات و نظرات کارشناسان این مجموعه، شبی شکوهمند را برای مراسم ازدواجتان رقم خواهیدزد.

 

مقالات مشابه

عروسی روستیک
تم عروسی روستیک
۱۳۹۸/۱۰/۲۵ علیرضا قزوینی
 

حتما می دانید که این روزها عروسی ها دیگر به شکل و شمایل سابق برگزار نمی شود. استایل های خاصی به عنوان مد روز وارد رسومات عروسی شده است که در نوع خود جالب و حتی گاهی پرطرفدار است. در این مقاله کوتاه به استایل ” عروسی روستیک ” می پردازیم. یکی از استایل های […]

باغ تالار دانیال گرمدره
برای مراسم در باغ تالار باید به چه نکاتی توجه کرد
۱۳۹۸/۸/۱۵ amir
 

برگزاری محل مراسم عروسی برای بسیاری از زوج ها بسیار مهم و حیاتی است. یکی از گزینه هایی که امروزه بسیار مورد توجه و استقبال جوانان قرار میگیرد باغ تالارها به جای استفاده از تالارهای معمولی سنتی است. در این مقاله قصد داریم به نکات و ایده هایی در خصوص باغ تالارها اشاره کنیم تا […]

مقایسه عروسی در تالار و باغ تالار
۱۳۹۸/۷/۲۱ amir
 

یکی از دغدغه‌های مهم عروس و دامادها در زمانی که به فکر سوروسات عروسی افتاده‌اند، انتخاب عروسی در تالار و یا باغ‌تالار است. خیلی از زوج‌ها نمی‌دانند که باید در این زمینه چه انتخابی داشته‌باشند. به طور‌کلی برای اینکه بتوان انتخابی درست در این زمینه داشت، باید فاکتورهای مختلفی را در نظر گرفت. کنار هم […]