مقایسه عروسی در تالار و باغ تالار

عمارت و باغ تالار مجلل دانیال

توسط amir — منتشر شده در دسته‌بندی نشده در ۲۱ مهر ۱۳۹۸

 

یکی از دغدغه‌های مهم عروس و دامادها در زمانی که به فکر سوروسات عروسی افتاده‌اند، انتخاب عروسی در تالار و یا باغ‌تالار است. خیلی از زوج‌ها نمی‌دانند که باید در این زمینه چه انتخابی داشته‌باشند. به طور‌کلی برای اینکه بتوان انتخابی درست در این زمینه داشت، باید فاکتورهای مختلفی را در نظر گرفت. کنار هم قرار گرفتن تمامی این فاکتورها نشان می‌دهد که چه گزینه‌ای برای شما مناسب‌تر خواهد‌بود. به همین‌دلیل نمی‌توان به طور دقیق اعلام کرد که تالار گزینه مناسب‌تری برای برپایی مراسم ازدواج است یا باغ تالار. آن چیزی که بهترین گزینه را مشخص می‌کند، سلیقه، شرایط و بودجه‌ای است که برای این کار در نظر گرفته‌اید. ما در ادامه این مقاله المان‌های موثر بر انتخاب تالار و یا باغ‌تالار را شرح خواهیم‌داد.

برای انتخابی درست، زمان برگزاری عروسی در تالار یا باغ تالار را در نظر بگیرید!

یکی از گزینه‌های بسیار مهمی که باید پیش از انتخاب تالار و یا باغ‌تالار مورد توجه قرار بگیرد، زمان برگزاری مراسم است. باغ تالار برای فصولی که در آن احتمال بارش وجود دارد، اصلا مناسب نیست. زیرا در صورتی‌که در زمان برگزاری مراسم، باران و یا برف ببارد، هیچ کس از فضای باغ استفاده نخواهد کرد و فقط شما متحمل هزینه‌های بیشتر شده‌اید. در شرایطی این چنینی عروسی در تالار گزینه مناسب‌تری خواهد‌بود. زیرا می‌توانید درجه حرارت محیط را به صورت استاندارد کنترل کنید تا رفاه میهمانان برقرار شود.

چه اندازه به کیفیت عکاسی و فیلمبرداری اهمیت می‌دهید؟

اگر کیفیت عکس و فیلم عروسی برایتان خیلی مهم است، باید به سراغ باغ‌تالار بروید. زیرا فضای باغ‌تالار برای فیلمبرداری و عکاسی بسیار مناسب‌تر از تالار است. در باغ‌تالار علاوه بر فضای ساختمانی و لوکس، محیطی هم برای عکاسی در طبیعت وجود دارد. یعنی شما می‌توانید ضمن استفاده از فضای تشریفات و نورپردازی‌شده عروسی در تالار ، عکس و فیلمی پرانرژی و متفاوت هم در فضای باغ داشته‌باشید.

رفاه میهمانانتان را هم در نظر بگیرید!

همان‌طور که می‌دانید بیشتر باغ تالارها در خارج از شهر قرار دارند و برای رسیدن به آنها باید مدتی را در جاده بود. به همین‌دلیل بهتر است پیش از انتخاب تالار و یا باغ تالار، مسافت را در نظر بگیرید. اگر میهمانانتان وسیله‌نقلیه دارند و مجبور نیستند تا برای مراسم ازدواج شما مدت زمان زیادی را در جاده باشند، می‌توانید باغ تالارها را انتخاب کنید. اما اگر اغلب میهمانانتان امکانات لازم برای رسیدن به باغ تالار را ندارند و مجبورند مسافت زیادی را طی کنند، بهتر است تا به سراغ عروسی در تالار بروید. زیرا اغلب تالارها در شهر قرار دارند و میهمانان مجبور نیستند تا مدت زیادی را در راه باشند.

کیفیت شام را در نظر بگیرید!

یکی از موارد بسیار مهمی که بر انتخاب شما اثرگذار خواهدبود، کیفیت غذا در زمان سرو است. بدون شک سرو غذا در فضای باز حال و هوای بهتری خواهدداشت و بیشتر مزه می‌دهد. اما در این میان یک مشکل اساسی وجود دارد. آن هم به سرد شدن غذا مربوط است. پرواضح است که غذا در فضای باز زودتر سرد می‌شود و در اصطلاح از دهان می‌افتد. به همین‌دلیل اگر تصمیم دارید تا مراسمتان را در باغ‌تالار برگزار کنید، باید این نکته را مدنظر داشته‌باشید و پیش از برگزاری مراسم از مدیریت تالار بخواهید تا در این زمینه به کارکنان و پرسنل سفارش کند تا پیش از اینکه غذا سرد شود، میهمانان را بر سر میز دعوت کند.

اگر تصمیم به برگزاری عروسی در تالار گرفته‌اید، با این مشکل چندان مواجه نخواهید بود. زیرا سرو غذا در تالار بسیار راحت‌تر است.

پذیرایی از میهمانان عروسی در تالار و باغ‌تالار

عروسی در تالار و باغ‌تالار در نحوه پذیرایی از میهمانان هم با یکدیگر متفاوت هستند. ار آنجایی که فضای باغ‌تالار بسیار گسترده‌تر است، دسترسی به میهمانان هم کمی دشوارتر است. به همین‌دلیل اگر پرسنل باغ تالار به خوبی بر وظایف خود واقف نباشند، پذیرایی از میهمانان با کیفیت لازم انجام نخواهدشد. اما درصورتی‌که به سراغ باغ تالارهای باکیفیت و دقیق بروید، این مشکل وجود نخواهدداشت. به همین‌دلیل پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از بروز مشکلاتی از این قبیل به سراغ باغ‌تالارهای شناخته‌شده و موفق بروید. قطعا زمانی که پذیرایی از میهمانان کیفیت لازم را داشته باشد، حضور در فضای سبز باغ‌تالار واقعا مزه می‌دهد! اگر به دنبال یک باغ‌تالار باکیفیت با کادری مجرب و وظیفه‌شناس هستید، حتما سری به باغ‌تالار دانیال بزنید.

مسلم است که پذیرایی از میهمانان در فضای تالار کار بسیار ساده‌تری خواهد بود. زیرا تمامی میهمانان در فضایی مشخص به دور هم جمع می‌شوند و به همین‌دلیل بسیار راحت‌تر پذیرایی می‌شوند.

در صورتی‌که در زمینه انتخاب باغ‌تالار و یا عروسی در تالار سوال دیگری دارید، می‌توانید از نظرات کارشناسانه مجموعه تشریفاتی دانیال برخوردار شوید. کارشناسان مجموعه دانیال شما را در بهترین شب زندگیتان یاری خواهندکرد.

 

مقالات مشابه

عروسی روستیک
تم عروسی روستیک
۱۳۹۸/۱۰/۲۵ علیرضا قزوینی
 

حتما می دانید که این روزها عروسی ها دیگر به شکل و شمایل سابق برگزار نمی شود. استایل های خاصی به عنوان مد روز وارد رسومات عروسی شده است که در نوع خود جالب و حتی گاهی پرطرفدار است. در این مقاله کوتاه به استایل ” عروسی روستیک ” می پردازیم. یکی از استایل های […]

شام در باغ تالار
شام در باغ تالار دانیال
۱۳۹۸/۱۰/۲۲ علیرضا قزوینی
 

همه زوج‌های جوانی که قصد برپایی مراسم ازدواجشان را دارند، به دنبال باغ تالار و یا تالارهایی هستند که به خوبی طراحی شده‌باشند و از امکانات مناسبی برخوردار باشند. طبیعی است که برای یک انتخاب مناسب، پیش از هرچیزی به رنگ و لعاب آن مجموعه دقت شود. اما باید در کنار این زیبایی‌ها به نکات […]

باغ تالار دانیال گرمدره
برای مراسم در باغ تالار باید به چه نکاتی توجه کرد
۱۳۹۸/۸/۱۵ amir
 

برگزاری محل مراسم عروسی برای بسیاری از زوج ها بسیار مهم و حیاتی است. یکی از گزینه هایی که امروزه بسیار مورد توجه و استقبال جوانان قرار میگیرد باغ تالارها به جای استفاده از تالارهای معمولی سنتی است. در این مقاله قصد داریم به نکات و ایده هایی در خصوص باغ تالارها اشاره کنیم تا […]